Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Hubertowskie strzelanie…

Opublikowane przez w Aktualności 10 września, 2019
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

Kolejne dwudniowe „Spotkania Hubertowskie w Puszczy Knyszyńskiej” już za nami. Szczególnie ważne i potrzebne przedsięwzięcie, ukazujące między innymi bogate tradycje i kulturę łowiecką. Spotkanie, które w sposób symboliczny daje odpór osobom i organizacjom nieustannie kontestującym potrzebę dalszego istnienia Polskiego Związku Łowieckiego, dążącym do zdyskredytowania i zniszczenia pokoleniowego dorobku. Środowiskom, które odrzucają wszelkie argumenty przemawiające za koniecznością prowadzenia racjonalnej gospodarki łowieckiej i leśnej, notabene będącej jedyną gwarancją zachowania przyrodniczej równowagi. To chyba najtrudniejszy czas dla łowiectwa. Tylko ponadprzeciętne zaangażowanie, połączone z mądrym i skoordynowanym działaniem, mogą uchronić Polski Związek Łowiecki od klęski ! Warto przypomnieć, że każdy z nas jest częścią organizacji łowieckiej i choćby najmniejsza rozumna aktywność, wzmacnia siłę przekazu. Czasem naprawdę nie potrzeba wiele. Czasem wystarczy po prostu być…

W agendzie łowieckiego święta, wzorem lat ubiegłych, nie zabrakło miejsca na cykliczny turniej strzelecki, w którym udział wzięli także reprezentanci naszego koła. Przy pięknej słonecznej pogodzie doskonali umiejętności strzeleckie, aby w efekcie przekonać się jaka jest ich aktualna forma. Analiza tabeli wyników wskazuje, że u jednych jest ona na przyzwoitym poziomie, a inni nadal muszą ją szlifować ! Cieszą dobre wyniki zawodników z Boruty, zwłaszcza kolegi Piotrka, który wystrzelał „ życiówkę”. Cały skład osobowy naszego koła w pierwszej dziesiątce to niewątpliwy sukces ! Gratuluję kolegom raz jeszcze.

 

WYNIKI INDYWIDUALNE 

Lokata

Nr startowy

Nazwisko i imię

Klasa zawodnicza

Konkurencje śrutowe

Razem

Konkurencje kulowe

Razem

Razem

1

19

Komarewski Tomasz

M

290

179

469

2

14

Molski Krzysztof

M

285

171

456

3

16

Kulikowski Marek

M

265

188

453

4

10

Sołowiej Cezary

M

270

180

450

7

21

Pilcicki Bogusław

M

250

188

438

9

6

Naumczuk Piotr

P

250

151

401

Tomek K. Darz Bór.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.