Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Komunikat Zarządu Koła 9/2016

Opublikowane przez w Aktualności,Komunikaty 2 maja, 2016
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

Zarząd Koła Łowieckiego „BORUTA” w Białymstoku informuje, że wprowadzone dyżury w obwodzie 252 / Strabla / nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Pomimo podejmowanych działań przez dyżurujących kolegów, ukierunkowanych na penetrację terenów szczególnie zagrożonych i odstraszanie dzików, do łowczego koła zgłaszają się rolnicy ze stwierdzonymi przypadkami zniszczonych upraw: kukurydzy i ziemniaków.

Wobec powyższego, Zarząd Koła zwraca się z apelem do kolegów myśliwych o wsparcie dodatkowymi siłami, niezbędnymi do prawidłowego zabezpieczenia obwodu 252 przed szkodami łowieckimi w szczególności spowodowanymi przez dziki.

W związku z tym należałoby nawiązać kontakt z kolegami myśliwymi wskazanymi w grafiku dyżurów i w porozumieniu z nimi dołączyć się do działań skierowanych na rzecz ochrony upraw.

Liczę, że dodatkowe osoby zaangażowane w to przedsięwzięcie spowodują zwiększenie efektywności i skuteczności działań i tym samym przyczynią się do braku kolejnych zgłoszeń szkód.

Darz Bór. T.K.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.