Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Komunikat Zarządu Koła 8/2019. Pilne !!!

Opublikowane przez w Aktualności,Komunikaty 7 sierpnia, 2019
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

I. Z uwagi na sprzyjające warunki pogodowe / opady deszczu / zaistniała pilna potrzeba przeprowadzenia jak najszybszego zasiewu rzepy i rzepaku na użytkowanych poletkach łowieckich.

Wobec powyższego zarząd koła podjął decyzję ws. zmiany terminu IV czynu łowieckiego z 17 sierpnia na 10 sierpnia br. – obwód 181, zbiórka myśliwych o godz. 9.00 w Krasnym Lesie . Proszę kolegów o zabranie ze sobą wiader bądź innych specjalistycznych pojemników, niezbędnych do siewu ręcznego.

W trakcie czynu zostanie także zrealizowane przedsięwzięcie polegające na poszukiwaniu martwych dzików w związku z wystąpieniem przypadków ASF na terenie Nadleśnictwa Supraśl.

 

II. Od dnia 23 sierpnia (piątek) godz. 22:00 do 25 sierpnia (niedziela) godz. 2:00 (w nocy i w dzień) na terenie między drogą krajową nr 19 (Białystok – Kuźnica), drogą krajową nr 65 (Białystok – Bobrowniki) i granicą Państwa Polskiego rozgrywane będą zawody w biegach na orientację i jeździe na rowerze na orientację – FRONT WSCHODNI 2019.

Trasa zawodów nie jest wyznaczona. Zawodnicy mają do odnalezienia określone punkty w lesie na podstawie otrzymanej mapy i kompasu. W związku z tym nie jest możliwe z góry określenie dokładnie gdzie i kiedy będą przebywać. Jest bardzo prawdopodobne, że mogą pojawić się na terenach, gdzie normalnie człowieka nie można spotkać.

Więcej informacji o imprezie znajduje się na stronie internetowej www.dzikakrew.pl oraz www.fb.com/fundacjaDK.

Proszę zatem o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania polowań w tym okresie.

Tomasz K. Darz Bór.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.