Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Komunikat Zarządu Koła 2/2016

Opublikowane przez w Aktualności,Komunikaty 5 lutego, 2016
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

Uprzejmie informuję, że Nadleśnictwo Dojlidy rozpoczyna coroczną inwentaryzację zwierzyny metodą pędzeń próbnych na terenie obwodów łowieckich rejonu hodowlanego Puszczy Knyszyńskiej.

Liczenie zwierzyny, na wyznaczonych powierzchniach w obwodzie 181, zaplanowano w dniu 14 lutego 2016 roku o godz. 8.00 – zbiórka uczestników na parkingu leśnym w miejscowości Majówka / przy drodze prowadzącej z Majówki do Supraśla /.

Skuteczność oraz miarodajność metody pędzeń próbnych wymaga właściwego zaangażowania, odpowiednio dużej grupy doświadczonych osób, zarówno po stronie organizatora jak i samych myśliwych. Dlatego też w imieniu Pana mgr inż. Jacka Mariusza Bejma Z-cy Nadleśniczego Nadleśnictwa Dojlidy zwracam się z apelem do koleżanki i kolegów myśliwych o aktywny udział w przedmiotowym przedsięwzięciu.

Liczny udział myśliwych będzie świadczył o zrozumieniu ważkości inwentaryzacji, także w kontekście uzyskania jak najbardziej wiarygodnych wyników, na podstawie których będzie konstruowany plan pozyskania zwierzyny. Będzie również okazją do integracji środowiska leśników i myśliwych oraz wymiany poglądów na temat gospodarki leśnej i zagospodarowania łowisk. Darz Bór. Tomasz Komarewski.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.