Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Słów kilka o zarazie…

Opublikowane przez w Aktualności 28 marca, 2020
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

Pandemia wywołana koronawirusem sparaliżowała wszystkie dziedziny życia. Zamknęła ludzi w czterech ścianach a ich aktywność ograniczyła do niezbędnego minimum. Póki co jedynym dostępnym lekarstwem, spowalniającym jej dalsze niekontrolowane rozprzestrzenianie się, jest unikanie bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. Smutne ale prawdziwe.

Optymiści twierdzą, że być może już za miesiąc „ zaraza” wyraźnie wyhamuje i życie powoli zacznie wracać do normy. A nawet jeśli ten stan zagrożenia utrzyma się nieco dłużej, co wydaje się bardziej prawdopodobną opcją, to przecież i na niego w końcu przyjdzie kres. Oby jak najszybciej i oby w sposób wyrządzający jak najmniejsze szkody społeczno-gospodarcze.

Cieszę się, że w obliczu tych wszystkich utrudnień, udało się nam obsiać poletka łowieckie. Mam tylko nadzieję, że lada dzień nadejdzie upragniony deszcz i sprawi, że włożona praca nie pójdzie na marne.

Życzę wszystkim dużo zdrowia, siły i wytrwałości w walce wirusem, który tak bezpardonowo sparaliżował nasze życie.

Tomek K. Darz Bór.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.