Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Sezon polowań na rogacze czas zacząć

Opublikowane przez w Aktualności 16 maja, 2017
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

11 maja w kalendarzu łowieckim oznacza rozpoczęcie sezonu polowań na samce sarny. Widok rudej sukni, w otoczeniu soczystej zieleni, cieszy oko każdego myśliwego i sprawia, że po powrocie do domu natychmiast planujemy następną wyprawę do łowiska. Wiem to z nie tylko z autopsji lecz z opowieści wielu kolegów, z którymi dzielę pasję łowiecką.

Zatem nie potrzeba szczególnej zachęty ani dodatkowych argumentów do tego żeby motywować myśliwych do realizacji planu łowieckiego. Moje obawy raczej budzi liczba 14 kozłów przewidzianych do odstrzału w stosunku do liczby chętnych, którzy oczami wyobraźni widzą już kolejnego „ capa” w swojej kolekcji. Komu tym razem się uda, dowiemy się już niebawem.

Przy okazji wyjazdów służbowych do obwodu 252 udało mi się sfotografować kilka kozłów. Jestem ciekaw ,czy na podstawie załączonych zdjęć, uda się kolegom odgadnąć, gdzie je wykonałem ? To chyba nie będzie takie proste !.

Żeby nie znużyć kolegów oglądaniem rogaczy, pozwoliłem sobie poprzeplatać galerię zdjęć kurakami oraz szarakami, które z przyjemnością fotografuję zawsze wtedy, gdy „ wchodzą w kadr aparatu” !

Życzę zatem udanych łowów, ciekawych i emocjonujących „ spotkań” oraz satysfakcjonujących rozkładów. A tych, którym Św. Hubert nie dopisze, zapewniam, że to tylko kwestia czasu gdy i Wam też coś podaruje…

Darz Bór. T.K.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.