Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Przeloty gęsi

Opublikowane przez w Aktualności 12 marca, 2014
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

Biebrza obudziła się z zimowego snu. Nad nią klucze gęsi zbożowych, białoczelnych i gęgaw wędrujących w północne rejony Skandynawii, Rosji, Europy i Azji. Nad nią i wokół niej tysiące różnych gatunków kaczek oraz dobiegający zewsząd klangor żurawi, wyraźnie dominujący nad „ wiosennym śpiewem,” odpoczywających i regenerujących siły przed dalszą podróżą ptaków z rodziny kaczkowatych.

Wraz ze swoim przyjacielem Pawłem Świątkiewiczem – drzewiej wytrawnym znawcą sztuki łowieckiej, a od kilkunastu lat namiętnym fotografem przyrody, z niespotykaną pasją realizującym swoje hobby – wybrałem się w okolice Wizny. Tylko po to, żeby doświadczyć budzącej się do życia fauny i flory i w sprawdzonym towarzystwie móc celebrować to niemierzalne piękno…

Wszystkich uśpionych kalendarzową zimą oraz brakiem możliwości wykonywania polowania,  gorąco zachęcam do odwiedzin bagien Biebrzańskich, a rekomendacją do tego niech będą wykonane w trakcie naszego pobytu kapitalne fotki, prezentujące dodatkowo niebywały kunszt ich autora Pawła Ś. Darz Bór. TK.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.