Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Podsumowanie sezonu łowieckiego 2015/2016

Opublikowane przez w Aktualności 9 kwietnia, 2016
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

W piękne, słoneczne, sobotnie popołudnie myśliwi z „ Boruty” zjechali do Krasnego Lasu, aby przy biesiadnym stole pożegnać sezon łowiecki 2015/2016, który pod wieloma aspektami – oczywiście w ocenie Zarządu Koła – należy uznać za udany…

Zaplanowane spotkanie towarzyskie miało być także okazją do prezentacji pozyskanych przez kolegów myśliwych trofeów, w szczególności wieńców jeleni byków i parostków rogaczy. Zaprezentowaną galerię zdecydowanie przyćmiła kolekcja Mietka Kiersnowskiego, która skupiła uwagę wszystkich kolegów i wystarczy tylko spojrzeć na załączone zdjęcia, żeby się przekonać co było tego powodem !

Przeglądając galerię zdjęć nie sposób nie zauważyć aktywności kolegi Marka, który zaopatrzony w ręczną wagę, skrupulanie weryfikował ciężar poszczególnych trofeów, w kilku przypadkach znacznie odbiegający od wagi zadeklarowanej przez ich właścicieli. Śmiechu było co niemiara…

Gdy emocje nieco opadły, przy biesiadnym stole zastawionym przysmakami kuchni regionalnej, koledzy myśliwi wymieniali się poglądami, spostrzeżeniami oraz uwagami dotyczącymi minionego sezonu łowieckiego. Nie zabrakło również toastów i nie ominęły one nikogo kto uczestniczył w biesiadzie.

Miła i koleżeńska atmosfera, którą stworzyli uczestnicy spotkania, sprawiła że pierwszą sobotę kwietnia należy zaliczyć do bardzo udanych. Dziękując kolegom myśliwym za przybycie oraz cenne uwagi, życzę aby nadchodzący sezon łowiecki był pasmem nieustających sukcesów, tych łowieckich jak i tych prywatnych.

Darz Bór. T.K.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.