Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Początek sezonu strzeleckiego

Opublikowane przez w Aktualności 4 maja, 2014
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

38 zawodników stawiło się na zawodach strzeleckich o Puchar Burmistrza M. Ciechanowiec – 4 maja 2014 roku. Pomimo tego, że impreza w kalendarzu strzeleckim umieszczona jest pod pozycją: lokalna, kilku doskonałych strzelców – reprezentujących między innymi okręg białostocki, łomżyński, suwalski i bialskopodlaski – postanowiło sprawdzić swoje umiejętności. Na uwagę zasługuje fakt, że zawody odbyły się według nowych prawideł strzeleckich PZŁ, które wprowadziły sporo utrudnień. Aktualnie na konkurencji rogacz-lis można nieźle się napocić, oddając obowiązkowo 5 strzałów z pastorału, a na trapie i przelotach trzeba zmierzyć się z zaskakującymi dubletami. Bez wcześniejszego solidnego treningu, trudno o dobry wynik.

Tym razem Borutę reprezentowało 2 zawodników, a osiągnięte wyniki pozwalają na optymizm w dalszej części sezonu strzeleckiego. A o to i one:

Klasyfikacja indywidualna:

Tomasz Komarewski       478 pkt. – I miejsce

Cezary Sołowiej               421 pkt. – XVIII miejsce

Bogdan Kuczyński           456 pkt. – VI miejsce / koło Ryś Białystok

Klasyfikacja drużynowa:

Koło Boruta                     II miejsce

Regulamin strzelań dopuszczał możliwość dowolnego składu drużyny, dlatego wraz z Czarkiem jednomyślnie powołaliśmy do reprezentacji Boruty, doświadczonego i zaprzyjaźnionego zawodnika w osobie Bogdana Kuczyńskiego. Jego bardzo dobry wynik spowodował, że wspólnie mogliśmy się cieszyć z II miejsca.

Serdeczne gratulacje dla organizatorów za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów i już tradycyjne wspaniałą, rodzinną atmosferę. Darz Bór. TK

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.