Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Kawał dobrej roboty !

Opublikowane przez w Aktualności 30 maja, 2015
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

Pierwszy w tym roku gospodarczym czyn myśliwski należy zaliczyć do bardzo udanych i efektywnych. 17 myśliwych, którzy wzięli w nim udział, ciężką i sumienną pracą zasłużyło na gorące podziękowania. Zatem w imieniu Zarządu Koła bardzo dziękuję kolegom za „ kawał solidnej roboty” i przede wszystkim za to, że pomimo wielu własnych obowiązków znaleźli również czas na te zaplanowane na rzecz koła.

W ciągu kilku godzin udało się rozebrać między innymi zniszczony paśnik w rewirze „ Żurawka” i ambonę w rewirze „ Górka”; wkopać 2 nowe lizawki, okorować kilkadziesiąt żerdzi oraz wykonać prace porządkowe w domku i wokół niego.

Po ciężkiej pracy przyszedł czas na chwilę wytchnienia przy myśliwskim stole. Spalone kalorie można było uzupełnić gorącą szyneczką i boczkiem, podanymi prosto z wędzarni. Tym razem za proces technologiczny odpowiadał Darek i z przydzielonego zadania wywiązał się „palce lizać”.

Przypominam kolegom, zwłaszcza tym którzy dzisiaj nie mogli uczestniczyć w czynie, że kolejny już za miesiąc – 27 czerwca. Mam głęboką nadzieję, że frekwencja będzie jeszcze większa.

Pozostaje mi jeszcze tylko życzyć kolegom myśliwym sukcesów w kniei. Darz Bór. T.K

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.