Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Generalne porządki to już przeszłość…

Opublikowane przez w Aktualności 16 kwietnia, 2016
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

Wiosna zawsze kojarzy się z porządkami, a za tymi niestety nikt specjalnie nie tęskni. Jeśli jednak ma się pod swoją opieką dom i działkę, nie należy zbyt długo marudzić tylko czym prędzej zakasać rękawy i brać się do roboty. A im więcej rąk do pracy tym szybciej można się uporać z tym przykrym obowiązkiem.

Kilkunastu myśliwych odpowiedziało na zaproszenie Zarządu Koła i pełnych pozytywnej energii podjęło trud by doprowadzić domek i jego otoczenie do stanu, który sprawia, że „ oko się cieszy i serce raduje”.

Przy okazji prac porządkowych i dzięki zaangażowaniu kolegów udało się także zrealizować dodatkowe prace związane z gospodarką łowiecką, polegające na usunięciu kamieni z wyznaczonych poletek oraz przeoranie kukurydzy – gdyż pełnia księżyca tuż tuż…A kto nie lubi przy jego blasku zasadzić się na dzika ?

Za ciężką i sumienną pracę wszystkim kolegom należą się serdeczne podziękowania.

Rozruchowi poddano również wędzarkę, z której co jakiś czas na „nowy stół” trafiały cieplutkie i smakowite szyneczki i boczusie…Ale przecież w „Borucie” to już standard i to co najmniej czterogwiadkowy…

Przypominam kolegom myśliwym, że kolejny czyn łowiecki odbędzie się 21 maja w obwodzie 252 / Strala /, połączony z wieczorną zasiadką na rogacza. Jeszcze raz w imieniu Zarządu Koła gorące dzięki…Darz Bór. T.K.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.