Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Targi Hubertus Expo

Opublikowane przez w Aktualności 10 maja, 2013
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

W dniach 26 – 28 kwietnia br. odbyły się X Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus Expo. Prezentowano wiele działów łowieckich, zorganizowano ciekawe pokazy oraz różne imprezy towarzyszące. Działy wystawy najchętniej odwiedzane przez zwiedzających: broń i amunicja, ubrania i obuwie, optyka, noże, pasy, biżuteria, fachowa prasa, preparacja trofeów, kulinaria oraz przedsiębiorstwa zajmujące się masarstwem. Podczas pokazów prezentowano: modę, sokolnictwo, wabienie jeleni, psy oraz muzykę myśliwską. Na wystawie można było spotkać wielu myśliwych z całego kraju oraz naszego województwa. Koło Boruta reprezentowali : kol. Łapuć,
kol. Karwowski, kol. Komarowski, kol. Sołowiej oraz kol. Romanowski wraz
z żoną. Jednym z ważnych punktów targów było ogłoszenie i wręczenie nagród za konkurs ogłoszony przez Komisje Promocji Łowiectwa Naczelnej Rady Łowieckiej pt. „Myśliwi w sieci”. Nasze Koło zostało uhonorowane wyróżnieniem w kategorii kół łowieckich za najlepszą stronę o tematyce łowieckiej. Nagrodę, w formie czeku o wartości 1000zł, odebrał kol. Zbigniew Chrzanowski. Osiągnięty sukces jest wynikiem planowych działań Zarządu Koła oraz inicjatywy i poświęcenia kol. Karwowskiego. Tak więc obok sukcesów sportowych na terenie województwa i kraju, Koło nasze może odnotować również sukces w sieci internetowej, która nie ma granic.

Opracował: Zbigniew Chrzanowski

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.