Koło Łowieckie Boruta

Koło Łowieckie Boruta

Kamień

Opublikowane przez w Aktualności 24 grudnia, 2014
Warning: Illegal offset type in /home/platne/koloboruta/public_html/wp-includes/sejxmhfp.php on line 277

Trochę to trwało …..

W kole się dzieje.
Po pierwsze , po latach, udało się zarządowi przygotować pamiątkowy kamień  50 –  lecia Koła łowieckiego Boruta. Jak się  przyjrzymy to nawet nieżle wypadło. Zasługa to  kol. Łowczego Mietka Łapucia i ogromnego wsparcia  Piotrka Świrydowicza. Jak widać na zdjęciu  chęć przesuwa skały. Kamień stoi w łowisku na trasie do ur.  Górka i po wsze czasy będzie przypominać, że polowali tu myśliwi z Boruty.
Po drugie , kol. Marek Romanowski ( z własnej inicjatywy i własnym staraniem ) ufundował piękną tablicę św. Huberta. Tablica wykonana jest z dębu, z elementami złocenia.  Różnie koledzy żartują,  dlaczego  i za co jest ta tablica ?  Ja uważam ,że każdy z nas powinien się  do niej co najmniej dołożyć. Gratulujemy Ci Marku pomysłu . Tablica wisi w domku  myśliwskim przy sztandarze koła.
Uroczystości związane z wyświęceniem tablicy i kamienia dokonał ksiądz Żiółkowski – duszpasterz myśliwych. Obecnych było kilkunastu myśliwych i zaproszeni goście.
Jak to bywa w Borucie potem była biesiada i opowieści do póżnej nocy.
Jeszcze raz dziękujemy kolegom .
A.G

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091

    Wszelką korespondencję / wnioski, w tym o udostępnienie informacji publicznej, zapytania, etc. proszę kierować drogą pocztową.