Koło Łowieckie Boruta

Eliminacje Ligi Strzeleckiej

Opublikowane przez w Czerwiec 9, 2013

ELIMINACJE LIGI STRZELECKIEJ II RUNDA – KLASYFIKACJA KOŃCOWA
(8 czerwca 2013 – Ostrołęka)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Lp.

Nazwisko Imię

Kl.

Konkurencje Śrutowe

Śrut
RAZEM

Konkurencje Kulowe

Kula
RAZEM

RAZEM

RAZEM – DRUŻYNA

Lokata

Krąg

Przeloty

Zając

Dzik

Rogacz/Lis


BIAŁYSTOK

1

Burak Andrzej

M

90

100

50

50

290

92

99

191

481

2805

1

2

Komarewski Tomasz

M

95

100

50

50

295

83

99

182

477

3

Sołowiej Cezary

M

100

95

50

50

295

85

97

182

477

4

Pilcicki Bogusław

M

90

95

50

50

285

87

99

186

471

5

Molski Krzysztof

M

90

90

50

45

275

79

99

178

453

6

Kuczyński Bogdan

M

85

85

50

45

265

85

96

181

446


ELBLĄG

1

Prill Tomasz

M

95

90

50

50

285

94

94

188

473

2784

2

2

Skibiak Dariusz

M

95

90

50

50

285

91

97

188

473

3

Smoliński Piotr

M

80

100

50

50

280

88

100

188

468

4

Niemiec Piotr

M

95

90

50

45

280

85

97

182

462

5

Goerick Marek

M

85

90

50

50

275

81

98

179

454

6

Onopiak Ryszard

M

80

95

50

50

275

80

99

179

454


WARSZAWA

1

Kamiński Krzysztof

M

100

95

50

50

295

84

97

181

476

2773

3

2

Kamiński Ryszard

M

95

95

50

50

290

80

97

177

467

3

Sius Tomasz

M

95

90

50

50

285

90

89

179

464

4

Kamiński Leszek

M

90

95

50

45

280

83

98

181

461

5

Ostrowski Jan

M

90

95

50

45

280

78

99

177

457

6

Stańczuk Krzysztof

M

85

90

50

45

270

79

99

178

448


SUWAŁKI

1

Tuszkowski Ryszard

M

90

85

50

50

275

88

100

188

463

2682

4

2

Kocisz Kamil

M

85

95

50

45

275

90

97

187

462

3

Jakubiak Paweł

M

85

95

50

50

280

80

100

180

460

4

Roszko Marcin

M

85

85

50

50

270

77

98

175

445

5

Warsiewicz Robert

M

75

85

50

50

260

79

92

171

431

6

Sanczenko Piotr

M

70

85

45

45

245

78

98

176

421


OLSZTYN

1

Cichy Dariusz

M

95

90

40

50

275

93

98

191

466

2667

5

2

Bałdyga Grzegorz

M

85

90

50

50

275

87

98

185

460

3

Pawszyk Jarosław

M

90

85

50

45

270

77

100

177

447

4

Mierzejewski Jacek

M

80

95

50

50

275

70

98

168

443

5

Puczkowski Arkadiusz Rafał

M

75

100

50

45

270

71

90

161

431

6

Gromacki Krzysztof

M

80

90

50

40

260

71

89

160

420

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

 

Lokata

Nazwisko i Imię


Klasa

Okręg

Konkurencje Śrutowe

Razem
Śrut

Konkurencje
Kulowe

Razem
Kula

Razem

Krąg

Przelot

Zając

Dzik

Rogacz/Lis

1

Marlęga Sławomir

M

Ciechanów

100

100

50

50

300

89

99

188

488

2

Burak Andrzej

M

Białystok

90

100

50

50

290

92

99

191

481

3

Pióro Robert

M

Siedlce

100

100

50

45

295

84

98

182

477

4

Komarewski Tomasz

M

Białystok

95

100

50

50

295

83

99

182

477

5

Sołowiej Cezary

M

Białystok

100

95

50

50

295

85

97

182

477

6

Kazbieruk Grzegorz

M

Łomża

95

100

50

50

295

83

98

181

476

7

Kamiński Krzysztof

M

Warszawa

100

95

50

50

295

84

97

181

476

8

Pankowski Marcin

M

Płock

100

90

45

50

285

92

98

190

475

9

Prill Tomasz

M

Elbląg

95

90

50

50

285

94

94

188

473

10

Skibiak Dariusz

M

Elbląg

95

90

50

50

285

91

97

188

473

11

Pilcicki Bogusław

M

Białystok

90

95

50

50

285

87

99

186

471

12

Smoliński Piotr

M

Elbląg

80

100

50

50

280

88

100

188

468

13

Kamiński Ryszard

M

Warszawa

95

95

50

50

290

80

97

177

467

14

Gochnio Jerzy

M

Biała Podlaska

100

90

50

50

290

80

96

176

466

15

Cichy Dariusz

M

Olsztyn

95

90

40

50

275

93

98

191

466

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-196 Białystok, ul. Tadeusza Kantora 6

    e-mail: kontakt@koloboruta.pl

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091