Koło Łowieckie Boruta

Szkolenie z zakresu problematyki szacowania szkód łowieckich

Opublikowane przez w Aktualności Luty 27, 2019

- KŁ „ Ryś” w Białymstoku organizuje szkolenie z zakresu problematyki dotyczącej szacowania szkód łowieckich, które odbędzie się w dniu 31 marca 2019 roku w godz. 9.00 – 15.00 / sala konferencyjna ZO PZŁ w Białymstoku, ul. Jurowiecka 33 /.

- Dzięki uprzejmości Zarządu Koła „Ryś”, w przedmiotowym szkoleniu mogą uczestniczyć myśliwi z naszego koła, do czego gorąco zachęcam. Dysponowanie zapleczem osób posiadających wiedzę specjalistyczną – chociażby w przypadku spiętrzenia wniosków ws. szacowania szkód łowickich, czego nie można wykluczyć – ułatwi zarządowi koła sprawne powoływanie komisji szacujących i tym samym zapewni efektywność i terminowość realizacji podejmowanych czynności.

- Prośbę o uczestnictwo w szkoleniu szczególnie kieruję do kolegów myśliwych, którzy aktualnie realizują zadania z tego zakresu i otrzymują doskonałą okazję do podniesienia własnych kwalifikacji. Doświadczenie praktyczne połączone z wiedzą teoretyczną, stanowią gwarancję rzetelnej oceny zgłoszonej szkody łowieckiej oraz prawidłowego ustalenia wysokości należnego odszkodowania.

- Każdy uczestnik szkolenia otrzyma stosowny certyfikat.

- W związku z powyższym, myśliwi zainteresowani udziałem w szkoleniu proszeni są o telefoniczny kontakt bezpośrednio ze mną, w terminie do dnia 10 marca br. 

Tomasz Komarewski. Darz Bór.

Komentowanie jest zamknięte.

Nasz adres

    Koło Łowieckie “Boruta” w Białymstoku

    15-196 Białystok, ul. Tadeusza Kantora 6

    e-mail: kontakt@koloboruta.pl

    NIP 966 05 84 035

    Nr konta 84 1050 1953 1000 0090 3041 3091